JUDKA Jerzy Mechanika Maszyn Ślusarstwo

JUDKA Jerzy Mechanika Maszyn Ślusarstwo z Dębna powstała w 1988 roku. Od początku swej działalności związana z naprawami sprzętu budowlanego, a zwłaszcza kopalnianego. Specjalizujemy się w remontach całych podzespołów do ładowarek i koparek (naprawa i regeneracja dyferencjału, zmienniki momentu naprawa, skrzynie biegów Clark, zaciski hamulcowe, zwolnice, mosty napędowe, silniki).

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem skrzyń biegów SB-102 na cały kraj, produkowanych przez Falubaz S.A. w Zielonej Górze oraz autoryzowanym serwisem zmienników momentu produkcji ZHS Łódź. Świadczymy kompleksowe usługi tokarskie i ślusarskie.

 

Naszymi klientami są również, Zakłady Usług Leśnych jak i indywidualni rolnicy oraz duże gospodarstwa rolne, zwłaszcza w zakresie napraw bieżących jak i remontów kapitalnych ciągników rolniczych (ZETOR, URSUS, MTZ jak i inne).

 

Posiadamy w magazynie gotowe wyremontowane podzespoły (zmienniki, dyferencjały, skrzynie biegów, pompy i inne) najpopularniejszych typów ładowarek Ł-200, Ł-34, CLARK, aby móc wymienić klientowi uszkodzony podzespół bez zbędnego oczekiwania. W szczególnych sytuacjach wykonujemy serwis na miejscu u klienta.

 

Serdecznie zapraszamy.

adres

ul. ul. Zielona 7
74-400 DĘBNO
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!